img info@vyzivovyporadce-plzen.cz
img Republikánská 45, 312 00 Plzeň
  • Sledujte nás:
Reference

Na této stránce najdete několik příběhů mých zákazníků a zákaznic. Věřím, že Vás inspirují.

Radka Krocová (45 let)

Poprvé jsem navštívila paní Lenku Šimandlovou 11.dubna 2012, na doporučení kamarádky. Co mě k takovémuto rozhodnutí vedlo?

Od dětství  bojuji s nadváhou. Vždycky jsem se věnovala nějaké pohybové aktivitě, v podobě rekreačního aerobicu, tenisu, jízdě na kole atd.  Přes všechny možné diety a hladovky, kdy jsem dokázala zhubnout, jsem ale zas nabrala kila zpět.

Nastala doba, kdy mě váha přestala dovolovat si jen tak zaklusat v parku, neboť  má kolena bolela čím dál tím více. Bála jsem se podívat do výlohy, okol o které jsem šla, protože bych si musela dát otázku: „ Proboha, kdo to je!?!“ Pro příště jsem si dávala dobrý pozor, abych se tam nedívala.  Toto období trvalo zhruba čtyři roky a má váha dosáhla hranice 104,7kg, při výšce 180cm.

Za odborné pomoci s celkovou úpravou jídelníčku paní Lenky Šimandlové a pomocí  mojí pohybové aktivity, která se skládala z dvoufázového denního tréninku  jsem během pěti měsíců rapidně zhubla, vyměnila celý šatník, začala jsem  žít tak, jak jsem si vždy přála. Chodím denně ráno běhat s naším psem, jménem Max, (absenci neodpouští) a to za každého počasí, v dešti, v mrazu i ve sněhu. Chřipka se mi zatím vyhnula. Dvakrát v týdnu chodím na trampolínky, na aerobic a nebo se vydáme na pěší vycházku. A hlavně, kolena nebolí a mé tělo, při váze mezi 78-79kg  unesou.

Samozřejmostí se pro mě stala zásada zdravé výživy, kdy člověk nehladoví a zároveň si pochutná.

Díky paní Šimandlové, které jsem vděčná za veškeré rady, tipy a poznatky v oblasti zdravé výživy   jsem se naučila používat spoustu potravin, o kterých jsem v minulosti slyšela jen z doslechu. Umím si doma uvařit Tofu, nebo salám či párek  z akary , nyní jsem si velice oblíbila naklíčené luštěniny, nebo zeleninu z improvizovaného kvašáku. Začala jsem se o tuto zravou formu kuchyně zajímat a často, samozřejmě  bez přehánění zařazuji zdravou výživu i pro rodinu.( Vzhledem ke zvídavosti manžela se mi to celkem daří. )

Takže touto cestou bych  Vám, paní Šimandlová chtěla velice poděkovat za veškerou odvedenou práci, při které pomáháte nejen mně, ale určitě i ostatním Vašim klientům.

Radka Krocová

Kristýna Nováková (28 let)

Důvodem, proč jsem vyhledala výživového poradce paní Lenku Šimandlovou, bylo především „naučit se správně stravovat“ a když přitom půjde nějaký kilomgram dolů, nic proti 🙂

Nikdy jsem jídlo moc neřešila, odbývala se spíše studenou kuchyní, vaření nepatří zrovna mezi mé záliby a také z hlediska úspory času to bylo praktické. Rozhodla jsem se tedy přístup ke stravování změnit a jídelníček upravit tak aby mé tělo nestrádalo a mohlo plně a zdravě fungovat.

Dostala jsem od paní Lenky zásadní informace co je pro tělo důležité, jaké potraviny zařadit a co naopak omezit, či raději úplně vyřadit. Vše se zdálo snadné a také bylo. Důležitá je vlastní vůle, disciplína a člověk to hlavně musí dělat sám kvůli sobě! Potom to jde samo a teď už si ani neumím představit, že to někdy bylo jinak, vše je o zvyku. Jím často, pravidelně a ani na porcích nešetřím. Jídlo si dokáži vychutnat a užít a je to pro mne potěšení, bez výčitek a špatného svědomí.

Dnes už jsou to dva roky co jsem byla u paní Lenky poprvé a během této doby jsem se naučiila plno užitečných věcí co se týče stravování. Obohatila jsem svůj jídelnček o spoustu zdravých, chutných potravin a jídel a je stále co objevovat.

Mým hlavním cílem nebylo snížit váhu, to byl pro mne spíše příjemný vedlejší efekt, který postupně krásně začal fungovat aniž bych to vědomě nějak řešila. O to více jsem z ubývajích kg a cm měla radost.

Jsem aktivní člověk, ráda sportuji, cestuji a trávím čas v přírodě a i proto je pro mne důležité, aby mé tělo bylo zdravé a já se cítila dobře.

Paní Lence bych ráda poděkovala za její pomoc, protože teď tomu tak je. Sama na sobě změnu k lepšímu cítim jak po stránce fyzické tak i psychické.
Neznamená to, že se vaření stalo mým koníčkem ale co bych pro sebe neudělala 🙂 A naštěstí i pro takové jako jsem já, existuje spousta chutných, zdravých a hlavně rychlých jídel 🙂

 

Veronika Elhotová (23 let)

Vzhledem k mé profesi, musím neustále vypadat dobře. Proto jsem navštívila Lenku Šimandlovou, které mi dala několik doporučení ohledně zdravé výživy. Z diagnostiky složení těla, které mi udělala, jsem zjistila, z čeho se skládá moje tělo, čeho je nedostatek a naopak. Sestavila mi plán přesně na míru, ve kterém mi vybrala vhodný stravovací program, v kombinaci s cvičením na přistroji Rolletic. Díky tomu se cítím už 3 roky neustále fit, zpevněná, plná energie a hlavně v naprosté fyzické i psychické pohodě.

Lence Šimandlové patří mé velké díky a pokud můžu někoho doporučit, tak je to právě ona.

1.vicemiss Plzeň 2010, II. Supermiss 2010, Miss Becher klub 2010 a moderátorka

Elhotová